Lazer Destekli İncelme

Kilo vermek son yılların en güncel konusu haline gelmiştir.  Vücudun şekillendirilmesi, fit bir görüntünün sağlanması için; sadece kilo vermenin yeterli olmadığı; sporla desteklenmesi yada teknolojinin sunduğu olanaklardan faydalanma gerekliliğini ortaya koymuştur. Bölgesel incelme destek ekipmanlarının teknolojik gelişmeleri çok hızlı olmaktadır. Cihazların teknolojik iyileştirmeleri, beklentileri de değiştirmektedir. Uygulamada kullanılan cihazlar CE belgelerine sahip olmalı; mümkünse FDA onaylarından geçmelidir. Bu yöntemler hakkında bilgi almak isteyen hastaların, sağlık durumları kontrol edilmeli, cihaz tercihi bu doğrultuda yapılmalıdır. Lazer destekli incelme yöntemlerinin avantaj ve dezavantajlarını klinik hekimleri ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Lazer destekli incelme teknolojileri ile, hiçbir kesme ya da liposuction olmadan, yağ hücrelerini yok etmeden sadece vücuttan atılabilecek formlara dönüştürülerek çalışılabilir.

Non invaziv; yani ameliyatsız bölgesel incelme ve selülit tedavisi imkanı sunan SmoothShapes Lazer teknolojisi Amerikan Dermatoloji Derneği tarafından yapılan araştırmalar sonucunda, varolan tüm tedavi yöntemleri arasında selüliti tedavi edebilen ve uzun süre kalıcılığını devam ettirebilen bir sistemdir. Photomology; olarak adı patentlenen bu sistemde; 4 ana prensip bulunmaktadır:Diode Lazer(915 nm)LED enerji(650nm)Negatif vakum etkisi ve masaj; komple bir vücut şekillendirme sistemidir. Lazer ve LED enerjinin vakum etkisi ile derinlemesine çalışmasını sağlar, masaj etkisi ile rahat bir uygulama olanağı verir.Uygulamanın yapıldığı bölgede kan dolaşımı artar, kolajen üretimi hızlanır ve yağ hücreleri sağlıklı formlarına kavuşarak; hastanın beklentilerini karşılar.

Eximia HR77; Seçici düşük seviye Lazer ile, hedeflenmiş lokal yağlanmada yağ hücreleri üzerinde biyolojik yapısına müdahale etmeden çalışır. Kombine sistemlerde; vücutta oksijenlenmenin artması, dolaşmanın iyileşmesi; yani lenf dolaşımın tetiklenmesi, sıkılaşma ve tatmin edici incelme sonuçları elde edilebilir. Vücut analizleri ile kişinin %yağ oranları beslenme kontrolünü gerektirebilir. Liposuction gibi cerrahi müdahaleler bazı kişiler için kaçınılmaz olabilir. Lazer Destekli incelme teknolojileri liposuction alternatifi değildir.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir